Hakkımızda

Selam!

Tonlarca cilt bakım ürünü, makyajla kapatılmaya çalışılan ciltler ve bitmeyen sorunlar…

Sanıyoruz ki hepimiz aynı yollardan geçtik. Biz de dolabını çeşitli cilt bakımı ürünleri ile doldurup taşıran ancak istediği sonuca ulaşamayanlardandık. Aslında Luv it!®’in başlangıcı da bu şekilde oldu.

Cilt bakımı > makyaj sloganıyla çıktığımız bu yolda cildinizin seveceği ürünlerle sizi buluşturmak ve cilt bakım rutinlerinizde ürünlerimizle yer almak en önemli amacımız. Bu nedenle parfüm, boya, paraben, sles ve zararlı alkoller gibi cildimizin uyuşmayacağı içerikleri ürünlerimize dahil etmedik.

Ürünlerimizin üretim aşamasında alanında uzman kimyagerlerle çalışarak işimizi şansa bırakmıyor, formülasyonlarımızı bilimsel kaynaklara göre oluşturup en efektif formülü sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizi sizlerle buluşturmadan önce her birinin mikrobiyoloji, stabilite, challenge ve dermatolojik testleri yapılmakta olup  tüm ürünlerimiz Ürün Takip Sisteminde (UTS) Kozmetik Ürün kategorisinde kayıtlı bulunmaktadır.

Ayrıca markamızın benimsediği çok önemli bir kuralı var: “Kendimiz deneyip memnun kalmadığımız hiçbir ürünü asla sizlerle buluşturmuyoruz”. 

Sevgiler,

Başak & Sinem

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR